O nás

Střílíme a školíme už 25 let.

Již od roku 1995, kdy naše střelnice vznikla, se vám, našim klientům, snažíme zprostředkovat různé druhů služeb které lze prostřednictvím střelnice realizovat. Jako hlavní pilíř naší činnosti je výuka střelby. Tuto výuku či školení zprostředkováváme klientům v rámci kurzů, které pravidelně připravujeme. Vždy klientovi předáme jak teoretické, tak praktické vědomosti a zkušenosti. Často naši klienti vyhledávají přípravu ke zbrojnímu průkazu – patříme také mezi zavedené střelnice, kde se pravidelně konají zkoušky z odborné způsobilosti. Mimo to, se vás obecně snažíme připravit na život se zbraněmi. Často nás totiž vyhledá klient s potřebou zlepšení se ve střelbě, tréningu nebo prohloubení jeho dovedností nebo potřebuje nabrat jistotu pro nošení zbraně. Krom školení, výuky a různých kurzů střelby, jsme pro vás k dispozici také jako zážitková střelnice, kde máte možnost přijít a okusit svět střelby a zbraní obecně i bez zbrojního průkazu. Také se nám časem podařilo utvořit základnu pravidelných návštěvníku střelnice, jakožto zkušené střelce nebo držitele zbrojního průkazu, kteří přijdou potrénovat mířenou střelbu a zkrátka užít si pár chvil relaxu či sportovního zážitku v rámci střelby.

Naší vizí je hlavně spokojenost klienta. Chceme abyste se u nás cítili dobře, snažíme se být co nejvíce vstřícní a dosáhnout uspokojení vaši představ a potřeb. Přijměte tedy naše neformální pozvání k nám na střelnici. Věříme, že nebudete litovat a že si společně strávený čas užijeme.

Parametry střelnice:

  • Krytá střelnice se 7 střeleckými stavy z toho 4 stavy ve vzdálenostech 10, 15, 20 a 25m s rážemi do ekvivalentu 44. Magnum
    a 3 stavy ve vzdálenostech 10, 15 a 20m pro menší ráže .22 a 6,35 Brw.
  • Střelba se ZP i bez ZP
  • Možnost svoji zbraně včetně střeliva či zapůjčení naší zbraně a koupě střeliva.
  • Střelnice je vybavena kvalitní vzduchotechnikou včetně klimatizace.
  • K půjčení také sluchátka, brýle, atd.

Chcete si u nás zastřílet bez zbrojního průkazu? Více informací zde.

Zbraně, kterými disponujeme k dispozici zde.

Aktuální ceník je k dispozici zde.